O neoficiálních žebříčcích EloST

V žebříčcích figurují hráči, kteří odehráli za poslední rok minimálně 5 soutěžních zápasů, alespoň 10 zápasů celkem od 1.7.2011 a vždy od 15.10. také alespoň jeden zápas v aktuální sezóně. Pokud odehráli méně než 10 zápasů, jejich koeficient Elo není pravděpodobně ještě dostatečně přesný. V pravé navigaci je volba pro zobrazení i neaktivních hráčů, kteří odehráli byť jen jedno utkání kdykoli od 1.7.2011. Aktivní i neaktivní hráče lze nalézt také pomocí vyhledávání v horní části každé stránky.

Základní žebříček se vztahuje na všechny soutěže od Extraligy po okresní přebory. V pravé navigaci lze zvolit konkrétnější oblast, a pak jsou žebříčky vztaženy jen na vybraný kraj a jeho okresy, případně pouze na vybraný okres. Hráč je do žebříčku zařazen pokud za poslední rok odehrál v oblasti alespoň jedno utkání nebo hraje vyšší soutěže za klub, který má v dané oblasti přislušnost.

V žebříčcích soutěží je hranice aktivnosti definována jiným způsobem. Běheme jednoho kola soutěže obvykle hráč odehraje několik zápasů. V soutěži je veden jako aktivní, když odehrál alepoň tolik utkání, kolik bylo v soutěži odehráno kol.

U každého oddílu je uveden mini žebříček hráčů, kteří za tento oddíl absolvovali za poslední rok minimálně jedno soutěžní utkání.

Hráči k porovnání:
0
porovnat hráčevyčistit porovnání